Angajat sortare la SodaStream în Tilburg, Olanda

Despre ofertă:

Salariu de 14.12 euro/ora.

SodaStream este cel mai mare producător, distribuitor și vânzător de sisteme pentru fabricarea de sifon de casă.

SodaStream combină tehnologia de carbonatare ușor de utilizat cu designul minimalist pentru a transforma apa plată în apă spumante în câteva secunde.

Depozitul din Tilburg respectă cele mai înalte standarde internaționale de calitate, design și producție.

În calitate de angajat de sortare, veți lucra la departamentul de sortare. Aici veți verifica și sorta cilindrii pe linia de producție.

Veți verifica supapa, curățați cilindrul, îndepărtați eticheta veche și verificați cilindrul.

Veți lucra de luni până vineri în ture de la 06:45 la 15:15, 15:15 la 23:45 și 23:45 la 06:45.

În total vei lucra aproximativ 40 de ore pe săptămână, cu posibilitatea de a lucra suplimentar sâmbăta în perioadele aglomerate.

Pentru seara, nopți și orele suplimentare, veți primi indemnizații.

În prima zi, veți primi o introducere și traininguri pentru a cunoaște compania și activitățile de lucru.

După 6 săptămâni de lucru, veți primi haine de lucru de la SodaStream.

În timpul pauzei, puteți cumpăra o masă gustoasă la cantină, care este deschisă între orele 09:00 și 16:00.

Obțineți șansa de a obține un contract la SodaStream! Alăturați-vă acestei echipe motivate ca Angajat Sortare!

Beneficii:

Plăți efectuate la timp

Program de loialitate

Plăți săptămânale

Recrutare online

Cazare aranjată

Aplicația myOTTO

Ore de lucru garantate

Helpdesk 24/7

Transport de la/la locul de muncă

Asigurare medicală

Responsabilități:

Lucrați pe linie

Sortare cilindre

Verificarea calitații

Etichetare cilindre

Ridicarea pachetelor de diferite greutăți

Cerinţe:

Fii în formă fizică și puternică

Capabil să lucreze într-un mediu zgomotos – se va asigura protecție auditivă

Dornic să lucreze în ture

Disponibil pentru o perioadă mai lungă

Cunoașterea limbii Engleze

Despre OTTO Work Force:

Înfiinţată în anul 2000 in Olanda, astăzi OTTO Work Force a devenit cea mai mare organizaţie de ocupare a forţei de muncă din Europa. Asistăm angajaţii ce se relochează din ţara de origine și lucrează cu contract temporar într-o altă ţară. În plus, compania oferă numeroase și diverse locuri de muncă. Peste 15.000 candidați sunt angajaţi temporar prin intermediul companiei noastre, în principal în Olanda, Germania și Polonia. În Europa de Vest și Centrală suntem prezenți cu peste 50 de birouri.

OTTO Work Force este o companie cu capital privat.

Contact: 0316316814

Anunt preluat de pe www.ottoworkforce.ro

Acest site NU este o firma de recrutare forță de muncă, promovăm anunțuri cu locuri de muncă pentru că dumneavoastră să vă gășiți un loc de muncă mult mai repede și ușor.

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *