Colector de comenzi in depozitul Jumbo din orasul Veghel, Olanda

  • Da Despre ofertă:

Jumbo este unul dintre cele mai renumite supermarketuri din Olanda, cu peste 600 de magazine și centre de distribuție.

Depozitul din Veghel este unul dintre cele mai moderne depozite din Olanda.

În calitate de colector de comenzi, te ocupi de stocul pentru supermarketurile Jumbo.

Cu un sistem de comandă vocală și EPT, vei colecta cutii și pachete cu produse alimentare, pe care le vei pune pe containere.

Asigură-te că toate cutiile și pachetele sunt completate la timp, astfel încât să poată fi expediate la supermarketuri.

Programul de lucru este de luni până sâmbătă și duminică dacă dorești.

Sunt trei sau patru ture, între orele 05:00 și 23:00, pentru care veți primi indemnizații.

După 288 de ore de lucru, primești o creștere salarială!

Obține oportunitatea de a obține un contract direct cu  Jumbo.

Vei primi un training de 2-3 zile pentru a cunoaște Jumbo și procesul.

Obține oportunitatea de a urma cursuri pentru limba olandeză, Reach Truck și alte funcții.

Pentru tura de după-amiază, vei primi un voucher pentru a cumpăra cina la cantină.

Alătură-te acestei echipe tinere și internaționale!

Beneficii:

Salariu de 14,07 euro/ora

Plăți efectuate la timp

Program de loialitate

Plăți săptămânale

Recrutare online

Cazare aranjată

Aplicația myOTTO

Ore de lucru garantate

Helpdesk 24/7

Transport de la/la locul de muncă

Asigurare medicală

RESPONSABILITĂȚI:

Colectare cutii

Colectare pachete

Ridicarea pachetelor cu greutate mare

Plasarea pachetelor pe containere

Pregatirea stocului

CERINŢE:

Condiție fizică bună

Disponibilitate de a lucra în schimburi

Disponibilitatea de a lucra pe o perioadă lungă de timp

Bune cunoștințe de engleză

Cunoașterea numerelor olandeze de bază

Descrierea companiei:

Despre OTTO Work Force

Înfiinţată în anul 2000 in Olanda, astăzi OTTO Work Force a devenit cea mai mare organizaţie de ocupare a forţei de muncă din Europa. Asistăm angajaţii ce se relochează din ţara de origine și lucrează cu contract temporar într-o altă ţară. În plus, compania oferă numeroase și diverse locuri de muncă. Peste 15.000 candidați sunt angajaţi temporar prin intermediul companiei noastre, în principal în Olanda, Germania și Polonia. În Europa de Vest și Centrală suntem prezenți cu peste 50 de birouri.

OTTO Work Force este o companie cu capital privat.

OTTO Work Force crede într-o piaţă europeană a muncii fără frontiere. În calitate de lider de piaţă în domeniul serviciilor internaționale de recrutare, suntem mereu în căutarea de noi concepte pentru a servi în mod optim interesul clienților și al angajaţilor noștri în ceea ce privește flexibilitatea. La OTTO Work Force ne desfășurăm activitatea din pasiune și întotdeauna încercăm sa fim cu un pas înaintea solicitărilor.

Acest site NU este o firma de recrutare forta de munca, promovam anunturi cu locuri de munca pentru ca dumneavoastra sa va gasiti un loc de munca mult mai repede si usor.

In cazul in care vi se cer bani, va rugam sa NU ii oferiti.

Anunt preluat de pe www.ottoworkforce.pl

Contact:

Bd.Hristo Botev nr.5 030231 București
+40 316 313 141
[email protected]

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *