Curier pachete in orasele Nürnberg, Regensburg sau Ansbach, Germania

Responsabilități:

În calitate de Livrator, veți juca un rol crucial în asigurarea livrării eficiente a coletelor pentru Hermes în unul din orasele Nürnberg, Regensburg sau Ansbach. Responsabilitățile dvs. includ:

– Livrarea coletelor către clienți în intervalul de timp specificat.

– Respectarea tuturor legilor de circulație și a regulilor de siguranță.

Cerințe:

Pentru a fi un candidat de succes, trebuie să îndepliniți următoarele criterii:

– Deținerea unui permis de conducere valabil (Categoria B) și un istoric de conducere curat.

– Cel puțin un an de experiență în conducere.

– Fizic pregătit și capabil să îndepliniți sarcini din punct de vedere fizic.

– Demonstrați responsabilitate, seriozitate și angajament.

Condiții:

– Cazare disponibilă contra cost, la un tarif cuprins intre 200-400 de euro pe lună, in functie de oras si disponibilitatea locuintelor.

– Contract de muncă german.

– Concedii conform cerințelor legale.

– Bonusuri de sărbători.

– Bonusuri de performanță pentru cei mai buni din echipa (intre 50 si 300 euro pe luna).

– Furnizare de scaner cu navigație încorporată.

– Salariu incepand de la 1900 EUR NET pe luna.

Ofertă Specială de Salarizare (15.11- 15.12.23):

– Salariu incepand de la 2300 EUR NET pe luna.

Ofertă Specială de Salarizare (15.10 – 15.11.23):

– Un bonus de 500 de euro la al doilea salariu pentru cei care se angajează între 15.10 – 15.11.23.

– Un bonus de 300 de euro pentru cei care își găsesc singuri cazare.

Beneficii:

– Pachet competitiv de beneficii.

– Oportunități de creștere și dezvoltare a carierei.

– Un mediu de lucru în care contribuțiile dvs. sunt apreciate.

– Acces la tehnologie și echipamente de livrare de ultimă generație.

Dacă sunteți interesat și îndepliniți cerințele de mai sus, vă rugăm să  sunati la numarul de telefon +49 176 15551593 pentru a afla mai multe detalii și pentru a aplica la poziția de Livrator.

Anunt preluat de pe https://ro.jooble.org

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *