Locuri de munca in brutaria Continental Bakeries , oras Deventer, Olanda

Descriere:

Se cauta candidați pentru lucru într-o brutărie pentru cel mai rapid producător de fursecuri, prăjituri și vafe din Europa, pentru postul de:

Operator producție – mașini.

Lucrul ca operator de producție într-o brutărie presupune frământarea, modelarea și coacerea aluatului pe linii de producție în mare măsură automatizate.
Responsabilitati principale: realizarea aluatului dupa retete, operarea masinii de preparare si coacere a aluatului, verificarea ca procesul de coacere sa decurga bine si efectuarea corectiilor daca este necesar, efectuarea controlului calitatii, remedierea defectelor minore.

Cerinte:

Cunoașterea limbii engleze la un nivel comunicativ B1/B2

Permis de conducere B

Cunostinte si experienta in procese industriale, de preferat in industria alimentara

Bună organizare a muncii (puteți gândi în viitor și planifica controlul procesului – gândiți-vă la schimbările viitoare ale produsului etc.)

Standard ridicat de muncă și conștiinciozitate în îndeplinirea sarcinilor

Entuziasm, capacitate de comunicare, acuratețe și eficiență

Motivație și capacitate de a lucra independent și/sau în echipă

Disponibilitate de a lucra pentru o perioadă mai lungă

Nu există contraindicații pentru a efectua munca fizică

CV în limba engleză (ca atașament în formularul de cerere)

Beneficii:

Cazare (internet Wifi)

Asigurare NL

Serviciu (îngrijirea rezidenților romani)

Acces gratuit la serviciu cu mașina companiei

Supliment sofer auto de companie  + 10 euro  pe saptamana

Plăți în sistem – săptămânal

Tarif: 15,50 EUR brut/h deja cu indemnizație de tură

Lucrez in sistem cu 3 schimburi

Ajutor în organizarea unei călătorii din RO în NL

Angajare legală în condiții olandeze pentru o perioadă mai lungă de timp

Detalii despre companie:

Continental Bakeries este un grup european de panificații specializat în producția de biscuiți, înlocuitori de pâine și pâine prăjită.

Se concentreaza pe produse cu etichetă privată și pe o serie de mărci proprii excelente, cum ar fi Haust, Gille, Grabower, Bussink, Brinky și Continental Bakeries.

Continental Bakeries are cincisprezece „Centre de excelență de producție” în Europa de Vest, cu un total de 2.500 de angajați.

Toate unitățile de producție sunt certificate în conformitate cu standardele IFS și BRC.

Exportă produse în întreaga lume, Europa de Vest fiind cea mai importantă piață.

Au un sentiment foarte puternic pentru o serie de valori.

Clienții ii pot conta , ofera cea mai bună calitate cu un nivel foarte ridicat de fiabilitate a livrării.

Sunt, de asemenea, un partener inovator: nu numai că reacționeaza rapid la cerințele pieței, ci urmăresc îndeaproape tendințele consumatorilor regionale, naționale și europene și anticipăm rapid nevoile clienților. În cele din urmă, acordă o mare importanță durabilității. Minimalizeaza impactul asupra mediului, se angajeaza pentru bunăstarea omului și a animalelor și îmbunătățim valoarea nutritivă a produselor.

Website: https://www.continentalbakeries.com/

Pentru mai multe informații, sunați la numerele de telefon: 0770381653, 0770364731 sau pe adresa de email [email protected]

Adresa web: wiatrak-jobs.ro

Program de lucru de luni până vineri între orele 09:00 și 15.00

Acest site NU este o firma de recrutare forță de muncă, promovăm anunțuri cu locuri de muncă pentru că dumneavoastră să va gășiți un loc de muncă mult mai repede și ușor.În cazul în care vi se cer bani, va rugăm să NU îi oferiți.

Anunț preluat de pe wiatrak-jobs.ro.