Locuri de munca in depozit la sortarea coletelor in orasul Erfurt, Germania

Descrierea jobului:

  • Sortarea coletelor conform instrucțiunilor și standardelor companiei
  • Incarcarea si descarcarea coletelor de diferite dimensiuni
  • Pregatirea pachetelor pentru expediere
  • Respectarea ︆︂​︂︁︇​︂︃︄​︁︂︀normelor de siguranță și a procedurilor interne ale depozitului

Cerinte:

  • Limba germana sau engleza la un nivel B1
  • Disponibilitate de relocare
  • Flexibilitatea in ceea ce priveste programul de lucru

Oferta:

  • Cazare gratuita 6 luni de zile
  • Salariu pe ora 15.20€
  • Se lucreaza 4 zile pe saptamana, program de 10 ore (2 schimburi)
  • Contract direct cu angajatorul

Descrierea companiei

Gi Group Germania va ofera locuri de munca in Germania cu acordarea serviciilor complete si cazare la necesititate.

Anunt preluat de pe ejobs.ro

Acest site NU este o firma de recrutare forță de muncă, promovăm anunțuri cu locuri de muncă pentru că dumneavoastră să vă gășiți un loc de muncă mult mai repede și ușor.

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *