Locuri de munca in depozite de haine din Olanda

Una dintre cele mai mari organizatii din domeniul serviciilor internationale de recrutare a fortei de munca din Europa, angajeaza lucratori in depozite de haine de marca din Olanda. Munca presupune sortarea si ambalarea in cutii a diferitelor produse, gen: pantaloni, tricouri, camasi, jachete, etc.

Cerinte:

  • limba engleza la nivel conversational;
  • dorinta de munca si seriozitate;
  • capacitate de a lucra intr-un mediu rapid de lucru;
  • persoane communicative, responsabile;

Descrierea jobului

  • pregatire comenzi / order picking;
  • Impachetare / etichetare articolelor vestimentare care pot fi pantaloni, tricouri, camasi, jachete;
  • sortare / ambalare in cutii.

Beneficii:
✔ Salariu orar cu prime si bonus-uri, incepand de la 1600 EURO/luna;
✔ Cazare si transport organizat la locul de munca;
✔ Asigurare de sanatate si acces la servicii medicale;
✔ Aplicatia myOTTO cu planificarea la lucru, fluturasii de salariu si FAQ
✔ Suport telefonic 24/7 – Centrul Servicii Operatiuni (OSC)
✔ Formalitati minime (posibilitatea de semnare electronica a contractului)

Suna interesant? Contacteaza-ne acum de Luni pana Vineri intre orele 08:00 – 17:00 la:

Birouri Olanda:

Telefon: +31 88 688 6000; +31 478 529 999; +31 610 979 738;

email: [email protected]; [email protected]
Birouri Romania:

Telefon: + 4 0744 668 141; + 4 0744 668 146; + 4 0752 132 200

Email: [email protected]; [email protected]

Birouri Moldova:

Telefon: +373 68 555 291;

Email: [email protected];

Acest site NU este o firma de recrutare forta de munca, promovam anunturi cu locuri de munca pentru ca dumneavoastra sa va gasiti un loc de munca mult mai repede si usor.

In cazul in care vi se cer bani, va rugam sa NU ii oferiti.

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *