Locuri de munca in productie la JUMBO, Olanda

Salarizare: 14.71EURO brut/oră, 1800 – 2200 EUR Net/luna

Candidatul Ideal

Order picker– Manipulant comenzi la Jumbo Olanda
Lucrator la linii de productie in Olanda (Production worker)
Un lucrător ideal la depozitele de producție este o persoană motivată și energică gata de noi provocări. Trebuie să fie pregătit să înceapă un nou job în Olanda, să fie un bun jucător de echipă, dar în același timp să-și completeze sarcinile în mod independent. Trebuie să lucreze în diferite departamente, lângă linii de producție sau sortare.

Descrierea jobului

Munca se desfășoară în centrele de producție, precum Boboli, Hartpack, Rainbow, unde se lucrează cu alimente (Panificație, Roșii, Ardei etc.)

Sarcini principale:

Pregătirea sau sortarea produselor în funcție de comenzi
Ambalarea produselor
Pregătirea marfei în funcție de comenzi

Beneficii:

Tariful orar brut în sala cu temperatură normală este de 13,70€/h

După aproximativ 1 an, salariul crește.

Indemnizația de vacanță.

Tarif mai mare în tura de noapte.

Tarif mai mare pentru munca în zilele de duminică și de sărbători legale.

Indemnizația de șofer.

Muncă suplimentară opțională în camera frigorifică – cu un spor de 8% din tariful orar.

In-house (birou de agenție) la locul de muncă, unde puteți face aranjamente pentru programul de lucru, cazare și aspecte financiare.

Cantină pentru angajați.

O masă caldă gratuită în schimbul de după-amiază.

Cerințe:

Cunoștințe de limba engleză la nivel conversaţional.

Muncă pe termen lung datorită unei perioade de training de câteva săptămâni.

Disponibilitate și flexibilitate pentru a lucra în ture, inclusiv în weekend (zilele libere pot varia).

DESCRIEREA COMPANIEI CARRIÈRE Uitzendbureau – este una dintre agenţiile de angajare temporară cu cea mai rapidă crestere din Țările de Jos.
Are aproape douăzeci de ani de experienţă pe piaţa muncii temporare.
De-a lungul acestor ani, a realizat cu succes peste 85 de mii de oferte de locuri de muncă, care au ajutat mii de angajaţi să-şi îndeplinească visele.

Program de lucru de luni până vineri între orele 09:00 și 15.00

Acest site NU este o firma de recrutare forță de muncă, promovăm anunțuri cu locuri de muncă pentru că dumneavoastră să va gășiți un loc de muncă mult mai repede și ușor.În cazul în care vi se cer bani, va rugăm să NU îi oferiți.

Anunț preluat de pe ejobs.ro

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *