Lucrator depozit legume si fructe in Bruckberg, Germania

Locuri de munca in Bruckberg, Germania la un depozit de fructe si legume.

Beneficii:

  • salariu atractiv 13.00 – 14.50€ brut/ora
  • cazare, contracost
  • Bonusuri de recomandare a angajaților
  • Bonusuri de Crăciun și sărbători
  • indemnizații de tură de la 20:00 + 25% și posibilitate de ore suplimentare
  • instructaj în limba romana
  • sprijinul unui coordonator vorbitor de limba romana.

Cerinte:

  • formă fizică foarte bună
  • Gata de munca doar in tura de noapte
  • Permis si masina.

Responsabilitati:

  • pregatirea legumelor și fructelor din listă pentru comenzi
  • păstrarea curată a depozitului

Pentru mai multe informatii, aveti urmatoarele date de contact:

Adresa: Carpe Tempus Personal GmbH Ingolstädter 15, 84030 Landshut

Telefon: +49 871 20218522

Facebook: Ioana D. Carpe Tempus

Acest site NU este o firma de recrutare forță de muncă, promovăm anunțuri cu locuri de muncă pentru că dumneavoastră să va gășiți un loc de muncă mult mai repede și ușor.

În cazul în care vi se cer bani, va rugăm să NU îi oferiți.

Anunț preluat de pe olx.ro pentru promovare.

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *