Lucrator in depozitele DP World cu echipamente IT in Olanda

Descrierea jobului

Incepere din ianuarie 2024.

Nu vă faceți griji, limba engleză la un nivel conversațional este mai mult decat suficientă!

Alăturați-vă echipei internaționale de la DP World – un furnizor de servicii logistice pentru industria IT.
În depozitul nostru, veți găsi calculatoare și electronice de mici dimensiuni.
Locația locului de muncă: Tilburg sau Maasvlakte
Salariu cuprins intre 1800 si 2150 euro/luna.

Condiții de angajare:

Tarif orar atractiv: de la 13,27 EURO!
32-40 de ore de lucru pe săptămână, cu posibilitatea de a munci ore suplimentare plătite!
Cazare asigurată și transport la de la locul de muncă organizat
Asigurare și acces la asistență medicală
Formalități minime (posibilitatea de a semna contractul în format electronic)
Contract de muncă temporară în condiții olandeze
Serviciu de asistență telefonică 24 7
Oportunitate de dezvoltare în cadrul structurilor OTTO sau trecerea la un contract direct cu DP World
Acces la cursuri de limbi străine, formare online și alte proiecte

Cerințe:

Cunoștințe medii de limba engleză – minim nivel B1
Permisul de conducere activ (categoria B) va constitui un avantaj suplimentar

Responsabilitățile dumneavoastră vor include:

Scanarea, etichetarea și ambalarea produselor
Sortarea și aranjarea cutiilor pe paleți
Descărcarea și încărcarea coletelor
Transportarea cutiilor de carton de până la 23 kg
Numărarea produselor
Controlul calității

Program de lucru de luni până vineri între orele 09:00 și 15.00

Acest site NU este o firma de recrutare forță de muncă, promovăm anunțuri cu locuri de muncă pentru că dumneavoastră să va gășiți un loc de muncă mult mai repede și ușor.În cazul în care vi se cer bani, va rugăm să NU îi oferiți.

Anunt preluat de pe europa.jobs.ro

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *