Manipulant depozit GXO in Olanda

Descriere:

Munca se desfasoara in centrele de logistica GXO din Olanda in localitatile Venray, Venlo, Tilburg, Lelystad, Eindhoven

Cerinte si responsabilitati:

Ambalarea produselor ( imbracaminte, incaltaminte sau alte sortimente, cum ar fi cabluri) in lazi

Etichetarea, controlul calitatii

Pregatirea comenzilor pentru expediere

Cunostinte de baza de limba engleza

Flexibilitate si disponibilitate pentru cooperare pe termen lung

Disponibilitatea de a lucre in tura, 7 zile pe saptamana

Experienta ca order picker este binevenita

Beneficii:

Remuneratie foarte buna ( in functie de oferta de la 11,99 la 13,46 euro/h

Asigurare de sanatate (contra cost)

Formalitati minime

Transport la locul de munca in Olanda

Cazare in case si apartamente ( contra cost)

Aplica pe ejobs.ro in link-ul https://www.ejobs.ro/user/locuri-de-munca/manipulant-depozit-ecommerce-order-picker-logistica-olanda/1669919

Site web: www.ejobs.ro

Program de lucru de luni pana vineri intre orele 09:00 si 15.00

Acest site NU este o firma de recrutare forță de muncă, promovăm anunțuri cu locuri de muncă pentru că dumneavoastră să va gășiți un loc de muncă mult mai repede și ușor.

În cazul în care vi se cer bani, va rugăm să NU îi oferiți.

Anunț preluat de pe  www.ejobs.ro.

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *