Operatori productie bauturi carbogazoase Olanda

Cerințe:

  • Limba engleza nivel mediu A2 – obligatoriu;
  • permis de conducere categoria B
  • Responsabilitate, seriozitate, implicare.

Beneficii:

  • Siguranța zilei de mâine, stabilitate;
  • Atmosfera de lucru plăcută;
  • Transport gratuit la si de la locul de munca la cazare/ posibilitatea de a primi o masina a companiei
  • Ore garantate prin contractul de munca si posibilitati de avansare in cariera;
  • Cazare asigurata 50 EUR/saptamana , adica doar 200EUR la 4 saptamani;
  • Asigurare de sanatate 111,20 EUR la 4 saptamani. Angajatii nostrii beneficiaza de o asigurare simpla si eficienta;
  • Iți oferim echipament pentru munca: tricouri, hanorac si safety shoes.
  • Posibilitatea de a lucra suplimentar;
  • Orele suplimentare peste contract sunt platite cu 0.90EUR mai mult la salarizarea pe ora.
  • Salariu motivant1750,90 EUR brut/ 4 saptamani (160) cu sporul de vacanta inclus. Pe langa salariu, se ofera un bonus de 50 centi brut/ ora lucrata. (ex: pentru 160 h lucrate: bonus 80 euro brut)

Contractul de munca este olandez, semnat direct intre muncitor si angajatorul olandez disponibil in engleza si olandeza. Contractul este pe o perioada de 6 luni cu posibilitatea de prelungire.

Responsabilități:

  • Nu doar îmbutelierea băuturilor, ci și consilierea și expertiza, managementul stocurilor, sănătatea și cercetarea și dezvoltarea calității, depozitarea și transportul sunt principalele activități pe care Refresco le oferă clienților săi.
  • Se lucreaza in 3 schimburi.
  • Vă cerem să fiți flexibil pentru a lucra în orice schimb, weekend, ore suplimentare și sărbători.
  • Angajatii primesc masina de la companie, asadar trebuie sa fie disponibili sa conduca, distanta este de maximum 50 minute de condus.

Daca sunteti interesat va rog sa trimiteti CV-ul dumneavoastra la adresa de mail: [email protected]

Numar de contact: +31 643 150 230

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *