Persoane necalificate la instalare afise publicitare in Germania

FFM-Promovare e.K., o agenție de publicitate detinuta de vorbitori romani cu sediul în Frankfurt pe Main, cauta persoane fara experienta, cu disponibilitate imediată pentru montarea afiselor publicitare.

Salariu 2 000 – 2 500 €.

Responsabilități:

Livrare și instalare afișe sau remorci publicitare utilizând autoutilitarele noastre pe rute specificate (prindere doar cu soricei (legături de cablu) – fără lipire!)

Pregătirea afacerilor zilnice

Asamblarea și pregătirea posterelor sau remorcilor publicitare

Cerințe:

Permis de conducere categoria B obligatoriu

Experiență în utilizarea smartphone-urilor și a Google Maps (telefon mobil al companiei furnizat)

Punctualitate și fiabilitate

Limba română (Nu este obligatorie limba germană)

Ofertă:

Post permanent cu un salariu inițial de 15 EUR/Ora brut, cu posibilitate de creștere după 6 luni

Bonus suplimentar pentru atingerea obiectivelor zilnice

Posibilitatea de ore suplimentare plătite în funcție de volumul de muncă

Sprijin total în integrarea ta în Germania

Chirie și transport disponibile (contra cost)

Pentru orice detaliu va rugam lasati un mesaj.

Daca doriti poze din timpul muncii va rugam lasati un mesaj.

Telefon: 00491777894884.

Acest site NU este o firma de recrutare forță de muncă, promovăm anunțuri cu locuri de muncă pentru că dumneavoastră să va gășiți un loc de muncă mult mai repede și ușor.

În cazul în care vi se cer bani, va rugăm să NU îi oferiți.

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *